26 01 2013

Pracownik produkcji – sortowanie warzyw Irlandia Północna

Praca dla kobiet przy tzw. taśmie sortującej w Wielkiej Brytanii (Irlandia Północna). Głównie praca przy sortowaniu ziemniaków. Kontrolowanie procesu produkcji, w tym ręczne sortowanie ziemniaków, pakowanie warzyw do skrzynek, obsługa maszyn, sprzątanie miejsca pracy.

Pracodawca jest jednym z największych producentów wysokiej jakości sadzeniaków na terytorium Irlandii Północnej. W swojej ofercie posiada szeroki wybór ponad 20 odmian sadzeniaków. Ponadto w ramach działalności firma produkuje oraz eksportuje znaczne ilości wysokiej jakości ziemniaków jadalnych nie tylko na teranie Wielkiej Brytanii, ale również w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

KONTRAKT: 3-5 miesięcy

WYNAGRODZENIE: Około £250.00 pomniejszone m.in. o koszty zakwaterowania

CZAS PRACY: Praca w wymiarze średnio 40 godzin pracy tygodniowo, ale liczba godzin może być różna, uzależniona od aktualnych warunków pogodowych.

ROZPOCZĘCIE PRACY: 01.02.2013

ZAKWATEROWANIE: Zapewnione przez pracodawcę. Koszt: £30/tyg.(odciągane z pensji).

WYMAGANIA
- Doświadczenie w pracy w rolnictwie.
- Podstawy języka angielskiego.
- Praca dla kobiet

Źródło:  Imperial - Praca za granicą

Aby złożyć aplikację do pracy należy skorzystać z formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie Imperial: Praca – pracownik produkcji

Kraj zatrudnienia: Irlandia Północna. Tagi ofert: praca przy pakowaniu, praca przy sortowaniu, Praca w Irlandii Północnej i Praca w Wielkiej Brytanii.

Aplikacja do powyższej oferty pracy

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.